Yaz Okulunda ders almak isteyen öğrencilerin ders seçimlerini 18-19 Haziran 2018 tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Kesin kayıt ve danışman onayları ise 21-22 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
YAZ OKULU DERS PROGRAMI
Gün |
|
Saat |
1. SINIF |
2. SINIF |
3. SINIF |
4. SINIF |
|
Pazartesi |
1 |
08.30-09.20 |
|
ESM-206 |
|
|
|
2 |
09.30-10.20 |
|
M.AKTAŞ |
|
|
||
3 |
10.30-11.20 |
|
B-03 |
|
|
||
4 |
11.30-12.20 |
|
“ |
|
|
||
5 |
12.30-13.20 |
|
|
|
|
||
6 |
13.30-14.20 |
|
|
ESM-319 |
|
||
7 |
14.30-15.20 |
|
|
M.AKTAŞ |
|
||
8 |
15.30-16.20 |
|
|
B-03 |
|
||
9 |
16.30-17.20 |
|
|
“ |
|
||
10 |
17.30-18.20 |
|
|
“ |
|
||
11 |
18.30-19.20 |
|
|
“ |
|
||
Gün |
|
Saat |
1. SINIF |
2. SINIF |
3. SINIF |
4. SINIF |
|
Salı |
1 |
08.30-09.20 |
|
MAT 202 |
ESM 202 |
|
|
2 |
09.30-10.20 |
|
A.ACIR |
M.İLBAŞ |
|
|
|
3 |
10.30-11.20 |
|
B-116 |
B-03 |
|
|
|
4 |
11.30-12.20 |
|
“ |
“ |
|
|
|
5 |
12.30-13.20 |
|
“ |
“ |
|
|
|
6 |
13.30-14.20 |
|
“ |
“ |
|
|
|
7 |
14.30-15.20 |
|
ESM-203 |
ESM-309 |
|
||
8 |
15.30-16.20 |
|
M.İLBAŞ |
A.ACIR |
|
||
9 |
16.30-17.20 |
|
B-03 |
B-116 |
|
||
10 |
17.30-18.20 |
|
“ |
|
|
||
11 |
18.30-19.20 |
|
“ |
|
|
||
12 |
19.30-20.20 |
|
“ |
|
|
||
Gün |
|
Saat |
1. SINIF |
2. SINIF |
3. SINIF |
4. SINIF |
|
Çarşamba |
1 |
08.30-09.20 |
|
|
ESM-305 |
|
|
2 |
09.30-10.20 |
|
ESM-204 |
A.ACIR |
|
||
3 |
10.30-11.20 |
|
M.İLBAŞ |
B-116 |
|
||
4 |
11.30-12.20 |
|
B-03 |
“ |
|
||
5 |
12.30-13.20 |
|
“ |
|
|
||
6 |
13.30-14.20 |
|
“ |
ESM-309 |
|
||
7 |
14.30-15.20 |
|
“ |
A.ACIR |
|
||
8 |
15.30-16.20 |
|
“ |
B-116 |
|
||
9 |
16.30-17.20 |
|
“ |
|
|
||
10 |
17.30-18.20 |
|
|
|
|
||
Gün |
|
Saat |
1. SINIF |
2. SINIF |
3. SINIF |
4. SINIF |
|
Perşembe |
1 |
08.30-09.20 |
|
ESM-205 |
ESM-307 |
|
|
2 |
9.30-10.20 |
|
A.ACIR |
O.KAPLAN |
|
||
3 |
10.30-11.20 |
|
B-109 |
B-03 |
|
||
4 |
11.30-12.20 |
|
“ |
“ |
|
||
5 |
12.30-13.20 |
|
“ |
“ |
|
||
6 |
13.30-14.20 |
|
“ |
“ |
|
||
7 |
14.30-15.20 |
|
|
|
|
||
8 |
15.30-16.20 |
|
|
|
|
||
9 |
16.30-17.20 |
|
|
|
|
||
10 |
17.30-18.20 |
|
|
|
|
||
11 |
18.30-19.20 |
|
|
|
|
||
Gün |
|
Saat |
1. SINIF |
2. SINIF |
3. SINIF |
4. SINIF |
|
Cuma |
1 |
08.30-09.20 |
|
ESM-210 |
ESM-348 |
|
|
2 |
9.30-10.20 |
|
A.SÖZEN |
H.İ.VARİYENLİ |
|
||
3 |
10.30-11.20 |
|
B-03 |
B-07 |
|
||
4 |
11.30-12.20 |
|
“ |
“ |
|
||
5 |
12.30-13.20 |
|
“ |
“ |
|
||
6 |
13.30-14.20 |
|
“ |
“ |
|
||
7 |
14.30-15.20 |
|
|
ESM-302 |
|
||
8 |
15.30-16.20 |
|
|
E.IRMAK |
|
||
9 |
16.30-17.20 |
|
|
B-07 |
|
||
10 |
17.30-18.20 |
|
|
“ |
|
||
11 |
18.30-19.20 |
|
|
“ |
|
||
12 |
19.30-20.20 |
|
|
“ |
|
DERS DENKLİKLERİ
Bölümümüzde açılmayan ancak farklı bölümde açılan bazı dersler için denklik verilmiştir. Bu dersleri almak isteyen öğrenciler aşağıdaki tabloda belirtilen şekilde derse yazılma işlemi yapabilirler.
ORTAK DERSLER |
DENKLİK |
||
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
MAT-101 |
Matematik I |
MAT-101 |
Matematik I |
MAT-102 |
Matematik II |
MAT-102 |
Matematik II |
FİZ-101 |
Fizik I |
FİZ-101 |
Fizik I |
FİZ-102 |
Fizik II |
FİZ-102 |
Fizik II |
KİM-101 |
Kimya I |
KİM-101 |
Kimya I |
İMALAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ |
DENKLİK |
|||
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
|
İMM-221 |
Statik |
ESM-201 |
Statik |
|
İMM-222 |
Dinamik |
ESM-216 |
Dinamik |
|
İMM-226 |
Mukavemet |
ESM-301 |
Mukavemet |
|
İMM-301 |
Makine Elemanları I |
ESM-306 |
Makine Elemanları |
|
MAT-201 |
Diferansiyel Denklemler |
MAT-201 |
Diferansiyel Denklemler |
|
EKO-201 |
Ekonomi |
EKO-201 |
Ekonomi |
|
ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ |
DENKLİK |
||
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
DERSİN KODU |
DERSİN ADI |
İSG-301 |
İş Sağlığı ve Güvenliği I |
İSG-301 |
İş Sağlığı ve Güvenliği I |
İSG-302 |
İş Sağlığı ve Güvenliği II |
İSG-302 |
İş Sağlığı ve Güvenliği II |
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.